Registráciou získate viac informácií o produkte, ako aj možnosť vykonávania objednávok pohodlnou elektronickou formou priamo cez tento web. Pri každom produkte hneď uvidíte cenu a kód produktu pre rýchle objednávanie. Neregistrovaní užívatelia si môžu objednávať tovar na tel. čísle 033 7798967.

Podmienkou registrácie je jednorazové vyplnenie registračného formulára. Po jeho vyplnení Vám na Váš e-mail, ktorý uvediete prídu prihlasovacie údaje – meno a heslo. Týmto menom a  heslom sa prihlásite na stránke. Meno a heslo si môžete po prihlásení zmeniť.

Obchodné a dodacie podmienky

  1. Objednaný tovar Vám doručí naša spoločnosť do 72 hod. od objednávky. Dovozné a balné je zdarma.
  2. Spôsob platby je na faktúru, ktorá je vždy súčasťou zásielky tovaru. Platobné podmienky budú individuálne dohodnuté pred expedíciou tovaru.
  3. V prípade, že ste si záujem o už objednaný tovar rozmysleli, oznámte nám storno objednávky telefonicky na tel. čísle 033 7798967 alebo písomne na e-mailovej adrese hochel@hochel.sk najneskôr do 48 hodín od zaslania objednávky.
  4. Firma Hochel si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť z akýchkoľvek dôvodov.
  5. Firma Hochel rešpektuje ochranu osobných údajov. Osobné údaje slúžia za účelom poskytnutia kompletných služieb. Prehlasujeme, že nebudú poskytnuté tretiemu subjektu.
  6. Registráciou súhlasíte s poskytnutím Vašich osobných údajov našej spoločnosti za účelom ich použitia na účtovných dokladoch (faktúry, dodacie listy...), prípadne zasielania ponúk produktov a služieb, ako aj zasielania informácií a propagačných materiálov. Súhlas je dobrovoľný. Máte právo udelený súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

Firma

Názov firmy *
DIČ
IČO *
IČ DPH

Kontaktné údaje

Titul
Email *
Meno *
Telefón *
Priezvisko *
Fax

Prihlasovacie údaje

Meno *
Heslo *
Zopakujte heslo *

Fakturačná adresa

Dodacia adresa

Ulica, číslo *
Ulica, číslo
Mesto *
Mesto
PSČ
PSČ

 Rovnaká ako fakturačná
Bezpečnostný kód *
kontrola  opíšte kód

* povinné položky